Pielgrzymka Płock-Wilno-Gietrzwałd

Wilno – GIETRZWAŁD
Głogowiec- Płock- Augustów – Wilno – Troki- Gietrzwałd
26-29.09.2019 850 zł

PROGRAM :

DZIEŃ 1: 26.09.2019 czwartek
Wyjazd z zatoczki przy ul. Bajana o godz. 4.30. Przejazd do Głogowca – dom rodzinny św. s. Faustyny. Przejazd do Płocka. Msza św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku (12.00). Płocki klasztor Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia jest miejscem pierwszego objawienia Jezusa Miłosiernego św. Siostrze Faustynie Kowalskiej, podczas którego otrzymała polecenie namalowania obrazu według doznanej wizji. Wydarzenie to miało miejsce 22 lutego 1931 roku. Warto poczytać: www.milosierdzieplock.pl. Zwiedzanie płockiej starówki. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Augustowa.

DZIEŃ 2: 27.09.2019 piątek
Śniadanie (6.00). Przejazd do Trok – zwiedzanie pierwszej stolicy Litwy. Możliwość zakupu i degustacja miejscowych potraw (kibiny). Przejazd do Wilna. Zwiedzanie Wilna z przewodnikiem: cmentarz na Rossie, kościół św. Piotra i Pawła, starówka wileńska, Kamienica w której mieszkał J. Słowacki, kościół Św. Anny, pomnik A. Mickiewicza, Muzeum im. A. Mickiewicza, Katedra Wileńska, kamienica w której mieszkał J.I. Kraszewski, barokowy Uniwersytet Wileński. Msza Święta w kościele Świętego Ducha. Obiadokolacja i nocleg w Wilnie – Europa City Hotel. Po kolacji wieczór ze wspólnym śpiewem.

DZIEŃ 3: 28.09.2019 sobota
Śniadanie (7.00). Wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie Wilna. Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej (13.00). Ok. 14.00 przejazd do Gietrzwałdu. Obiadokolacja po drodze i nocleg w Gietrzwałdzie.

DZIEŃ 4: 29.09.2019 niedziela
Śniadanie. Nawiedzenie Bazyliki Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Msza Święta. Zapoznanie się z historią Objawień. Droga Krzyżowa lub stacje różańcowe. Czas wolny. Obiad. Wyjazd do Wrocławia o godz. 14. Przyjazd do Wrocławia ok. godz. 22.

CENA OBEJMUJE:
* ZAKWATEROWANIE : 3 noclegi
* WYŻYWIENIE : 3 śniadania i 3 obiadokolacje + obiad w Gietrzwałdzie
* PRZEJAZD : autokarem lux (barek , video , wc )
* OPIEKA pilota i duszpasterza oraz przewodnika miejscowego
* UBEZPIECZENIE KL (10.000 Euro) i NNW  (3500 Euro )
* + UBEZPIECZENIE od skutków zaostrzenia choroby przewlekłej.

UWAGA: Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na pokładzie autokaru. Nie pozostawiamy pieniędzy, komórek, komputerów, rzeczy wartościowych. Ubezpieczenie obejmuje tylko bagaż w luku bagażowym.
Ubezpieczenia KL obowiązują poza terytorium Polski. Na terenie Polski tylko NNW.